2020-04-07 website test - hoster: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 14: | Line 14: | ||
|- | |- | ||
| https://observatory.mozilla.org/analyze/do.de || B || 70 || 9 || | | https://observatory.mozilla.org/analyze/do.de || B || 70 || 9 || | ||
|- | |||
| https://observatory.mozilla.org/analyze/jpberlin.de || B || 70 || 9 || | |||
|- | |- | ||
| https://observatory.mozilla.org/analyze/all-inkl.com || C || 50 || 9 || | | https://observatory.mozilla.org/analyze/all-inkl.com || C || 50 || 9 || |