2020-02-20 website test - hoster: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 18: | Line 18: | ||
|- | |- | ||
| https://observatory.mozilla.org/analyze/inwx.de || D+ || 40 || 7 || | | https://observatory.mozilla.org/analyze/inwx.de || D+ || 40 || 7 || | ||
|- | |||
| https://observatory.mozilla.org/analyze/df.eu || D- || 25 || 8 || | |||
|- | |- | ||
| https://observatory.mozilla.org/analyze/strato.de || F || 10 || 5 || | | https://observatory.mozilla.org/analyze/strato.de || F || 10 || 5 || |
Revision as of 2020-02-20T19:40:08
Link | Grade | Score | Tests | |
---|---|---|---|---|
https://observatory.mozilla.org/analyze/anna.info | A+ | 125 | 11 | |
https://observatory.mozilla.org/analyze/hostsharing.net | B+ | 80 | 10 | |
https://observatory.mozilla.org/analyze/do.de | B | 70 | 9 | |
https://observatory.mozilla.org/analyze/all-inkl.com | C | 50 | 9 | |
https://observatory.mozilla.org/analyze/netcup.de | C | 50 | 8 | |
https://observatory.mozilla.org/analyze/ovh.de | C | 50 | 8 | |
https://observatory.mozilla.org/analyze/mittwald.de | D+ | 40 | 7 | |
https://observatory.mozilla.org/analyze/inwx.de | D+ | 40 | 7 | |
https://observatory.mozilla.org/analyze/df.eu | D- | 25 | 8 | |
https://observatory.mozilla.org/analyze/strato.de | F | 10 | 5 | |
https://observatory.mozilla.org/analyze/hetzner.de | F | 0 | 5 | |
https://observatory.mozilla.org/analyze/1und1.de | F | 0 | 3 |